Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana Sayfae-otodergie-otodergi 154 yayına girdi

e-otodergi 154 yayına girdi

e-otodergi 154 yayına girdi. e-otodergi’nin Eylül 2021 tarihli 154’üncü sayısı, www.e-otodergi.com web sitesinde her zamanki gibi ücretsiz olarak yayında! Türkiye’nin ilk dijital otomobil dergisi e-otodergi’nin 154’üncü sayısı 51 pdf sayfası (basılı dergilerdeki 102 sayfaya denk geliyor) ve içinde aşağıdaki konular yer alıyor.

Haberler

e-otodergi’nin 154. sayısında yer alan haberler şunlar: Fiat Yol Arkadaşım Connect, Mercedes-Benz Sprinter 25 yıldır Türkiye’de, elektrikli Hyundai Kona satışa sunuldu, Mercedes-Benz EQA ve EQS satışa sunuldu, yeni Mercedes-Benz Citan, Dacia Jogger, Jeep Wrangler 80. Yıl, makyajlı Skoda Kodiaq satışa sunuldu, MG EHS PHEV Türkiye’ye geliyor haberleri ve İsa Demir tarafından hazırlanan Ağustos 2021 Türkiye otomobil pazarı kapsamlı analizi.

Kapak konusu

Tamamen elektrikli Renault Megane E-Tech Electric, e-otodergi’nin bu ayki kapak konusunu oluşturuyor.

Sabit sayfalar

Otomotiv gündemine dair kısa haberleri içeren “Rakamlarla otomotiv” sayfasının yanı sıra e-otodergi’nin ilkleri ve enleri, emisyon tablosu ve yasal uyarı sayfaları bu sayıda da devam ediyor.

İlk sürüş

e-otodergi’nin bu sayısında B segmenti sedan ligine yeni bir heyecan getiren yeni Honda City 1.5 CVT Executive ilk sürüş yazısını okuyabilirsiniz.

Sürüş izlenimleri

e-otodergi’nin Eylül 2021 tarihli 154’üncü sayısında Dacia Duster 1.3 TCe 150 HP EDC Prestige Plus 4×2 ve BMW 320i Sedan sürüş izlenimleri yer alıyor

e-otodergi’nin 154’üncü sayısını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmek için www.e-otodergi.com sitemizi ziyaret ediniz. Keyifli okumalar dileriz.

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler