Çarşamba, Ocak 26, 2022
Ana Sayfae-otodergie-otodergi 146 yayına girdi

e-otodergi 146 yayına girdi

e-otodergi 146 yayına girdi. e-otodergi’nin 146’ncı sayısı www.e-otodergi.com web sitesinde her zamanki gibi ücretsiz olarak yayında! 51 pdf sayfalık (basılı dergilerdeki 102 sayfaya denk geliyor) e-otodergi’nin 146’ncı sayısında aşağıdaki konular yer alıyor.

Haberler

e-otodergi’nin Aralık 2020 tarihli 146’ncı sayısında yer alan haberler şunlar: Yeni Toyota Yaris, yeni Isuzu D-Max, Aytemiz Vaay hizmete girdi, Otonakit hizmete girdi, Opel logoso yenilendi, BMW yılsonu kampanyası, Subaru XV’ye güncelleme, Delphi Technologies “D” motor yağları Türkiye’de, Toyota’nın Zen-G’ye hazırlattığı İmkânsız Yok şarkısı gösterimde, Toyota Plaza Timurağaoğlu Mardin açıldı, TÜSED araç değer kaybı tazminatı açıklaması, Toyota Mirai, IAEC – Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı 2020, Yeni Mercedes-Maybach S Serisi, İbrahim Okyay MINI ELECTRIC’i test etti, Honda Jazz e:HEV Euro NCAP testi, makyajlı Peugeot 3008, yeni Renault Captur ve İsa Demir tarafından hazırlanan Kasım 2020 Türkiye otomobil satışları analizi.

Türkiye’nin en detaylı otomobil satış analizi tabloları e-otodergi’de.

Kapak konusu

e-otodergi’nin bu ayki kapak konusu BMW’nin elektrikli otomobiller konusundaki teknolojik amiral gemisi unvanını alacak ve üretimine 2021’de başlanacak BMW iX.

Sabit sayfalar

Otomotiv gündemine dair kısa haberleri içeren “Rakamlarla otomotiv” sayfasının yanı sıra e-otodergi’nin ilkleri ve enleri, emisyon tablosu ve yasal uyarı sayfaları bu sayıda da devam ediyor.

Sürüş izlenimleri

e-otodergi’nin 146’ncı sayısında önden çekişli yeni BMW 116d ve Volkswagen Passat 1.5 TSI ACT DSG sürüş izlenimleri yer alıyor.

Söyleşi

e-otodergi Aralık 2020 sayısında Türkiye’nin en büyük otoekspertiz firması Pilot Garage Genel Koordinatörü Cihan Emre söyleşisini okuyabilirsiniz.

e-otodergi’nin 146’ncı sayısını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmek için www.e-otodergi.com sitemizi ziyaret ediniz. Keyifli okumalar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler