Cuma, Temmuz 19, 2024
Ana Sayfae-otodergie-otodergi 135 yayına girdi

e-otodergi 135 yayına girdi

e-otodergi’nin 135’inci sayısı www.e-otodergi.com web sitesinde her zamanki gibi ücretsiz olarak yayına girdi. 55 pdf sayfalık (basılı dergilerdeki 110 sayfaya denk geliyor) e-otodergi’nin 135’inci sayısında aşağıdaki konular yer alıyor.

Haberler

e-otodergi’nin 135’inci sayısında yer alan haberler şunlar: BMW i4, Petronas Urania Next 0W-20, makyajlı Honda Civic Hatchback, RS Servis, Ferrari Roma, Skoda Dijital Showroom, Fiat Panda Cross 4×4, Fiat Fiorino LPG, makyajlı Suzuki Vitara, Lexus Ux 300e ve Ekim 2019 otomobil satışları.

Kapak konusu

Bu ayki kapak konumuzu Tesla Cybertruck oluşturuyor.

Sabit sayfalar

e-otodergi’nin 100’üncü sayısından itibaren editörlerimizden Emre Anamur’un her sayı için farklı bir içerikle hazırladığı “Rakamlarla otomotiv” sayfasının yanı sıra e-otodergi’nin ilkleri ve enleri, emisyon tablosu ve yasal uyarı sayfaları bu sayıda da devam ediyor.

İlk sürüşler

Bu sayımızda, editörlerimizden Tarık Akagün Ford Ranger Raptor modelini kullandı.

Sürüş izlenimleri

e-otodergi 135 sayısında Mercedes-Benz GLC 220 d 4Matic, Nissan Qashqai 1.3 DIG-T, Toyota Corolla 1.6 Multidrive S ve Hyundai Kona 1.6 Dizel modellerinin sürüş izlenimlerini okuyabilirsiniz.

Bir tık ötenizde

e-otodergi’nin 135’inci sayısını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmek için www.e-otodergi.com sitemizi ziyaret ediniz.Keyifli okumalar ve izlemeler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler