Çarşamba, Ekim 27, 2021
Ana Sayfae-otodergie-otodergi 131 yayına girdi

e-otodergi 131 yayına girdi

e-otodergi’nin 11’inci yaşını kutladığımız 131’inci sayısı www.e-otodergi.com web sitesinde her zamanki gibi ücretsiz olarak yayına girdi. 51pdf sayfalık (basılı dergilerdeki 102 sayfaya denk geliyor) e-otodergi’nin 131’inci sayısında aşağıdaki konular yer alıyor.

Haberler

e-otodergi’nin 131’inci sayısında yer alan haberler şunlar: Nissan Qashqai, yeni Renault Captur, yeni Toyota Prius Plug-in-Hybrid, Hyundai ASC, yeni Ford Ranger, yeni Ford Ranger Raptor ve Haziran 2019 otomobil satışları.

Kapak konusu

Bu ayki kapak konumuzu yeni Opel Corsaoluşturuyor.

Sabit sayfalar

e-otodergi’nin 100’üncü sayısından itibaren editörlerimizden Emre Anamur’un her sayı için farklı bir içerikle hazırladığı “Rakamlarla otomotiv” sayfasının yanı sıra e-otodergi’nin ilkleri ve enleri, emisyon tablosu ve yasal uyarı sayfaları bu sayıda da devam ediyor.

İlk sürüş

Bu ay, editörlerimizden Emre Anamur, yeni Honda CR-V 2.0 Hybrid AWD Executive+ modelinin lansmanına katılıp aracı sizler için test etti.

Sürüş izlenimleri

e-otodergi 131 sayısında Mercedes-Benz A 200 Sedan AMG, Toyota Camry 2.5 Hybrid e-CVT Passion, Hyundai Elantra 1.6 Otomatik Elite Plus ve Dacia Duster 1.3 TCe modellerinin sürüş izlenimlerini okuyabilirsiniz.

Bir tık ötenizde

e-otodergi’nin 131’inci sayısını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmek için www.e-otodergi.com sitemizi ziyaret ediniz.

Keyifli okumalar ve izlemeler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler