Cuma, Temmuz 19, 2024
Ana Sayfae-otodergie-otodergi 114 yayına girdi

e-otodergi 114 yayına girdi

e-otodergi 114 olarak adlandırdığımız, Türkiye’nin ilk dijital otomobil dergisi e-otodergi’nin Şubat 2018 tarihli 114’üncü sayısı www.e-otodergi.com web sitesinde her zamanki gibi ücretsiz olarak yayına girdi. 54 pdf sayfalık (basılı dergilerdeki 108 sayfaya denk geliyor) e-otodergi’nin 114’üncü sayısında aşağıdaki konular yer alıyor.

Haberler

e-otodergi’nin Şubat 2018 tarihli 114’üncü sayısında yer alan haberler şunlar: Rolls Royce Cullinan, Opel Insignia Exclusive, yeni Hyundai Santa Fe, Cupra markası, Hyundai i30 Fastback, yeni Toyota Land Cruiser Prado, Peugeot 2017 değerlendirmesi ve 2018 hedefleri, yeni Honda Civic Sedan Dizel, yeni Mercedes-Benz S Serisi Coupe ve Ocak 2017 otomobil satışları.

İlk sürüşler

Bu sayımızda iki yeni modelin ilk sürüş yazısı yer alıyor. Bunlar yeni Dacia Duster ve dünyanın ilk premium pick-up modeli Mercedes-Benz X Serisi.

Kapak konusu

Bu ayki kapak konumuzu, editörlerimizden Tarık Akagün’ün kaleme aldığı yeni Mercedes-Benz A Serisi oluşturuyor.

Sabit sayfalar

e-otodergi’nin 100’üncü sayısından itibaren, editörlerimizden Emre Anamur’un her sayı için farklı bir içerikle hazırlayacağı üç yeni sabit sayfa e-otodergi’de yer almaya başladı. Bunlar: YouTube Otomobil Yayıncılık kanalı, rakamlarla otomotiv ve Instagram’da e-otodergi ve otomotiv hesapları. Bu sayfaları ilgiyle takip edeceğinizi düşünüyoruz.

Videolu test

e-otodergi’nin 114’üncü sayısında Volkswagen Arteon 2.0 TDI DSG modelinin videolu testi yer alıyor.

Sürüş izlenimi

e-otodergi 114 sayısında Ford Ranger Wildtrak modelinin sürüş izlenimini okuyabilirsiniz.

Bir tık ötenizde

e-otodergi’nin 114’üncü sayısını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmek için www.e-otodergi.com sitemizi ziyaret ediniz.

Keyifli okumalar ve izlemeler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler