Çarşamba, Ekim 27, 2021
Ana Sayfae-otodergie-otodergi 113 yayına girdi

e-otodergi 113 yayına girdi

e-otodergi 113 olarak adlandırdığımız, Türkiye’nin ilk dijital otomobil dergisi e-otodergi’nin Ocak 2018 tarihli 113’üncü sayısı www.e-otodergi.com web sitesinde her zamanki gibi ücretsiz olarak yayına girdi. 63 pdf sayfalık (basılı dergilerdeki 126 sayfaya denk geliyor) e-otodergi’nin 113’üncü sayısında aşağıdaki konular yer alıyor.

Haberler

e-otodergi’nin Ocak 2018 tarihli 113’üncü sayısında yer alan haberler şunlar: Fiat Pratico, yeni Hyundai Veloster ve Veloster N, yeni Mercedes-Benz G Serisi, makyajlı Honda Jazz, yeni Jeep Wrangler, ODD 2017 Gladyatörleri, Aralık 2017 otomobil satışları ve 2017 yılı binek otomobil satış şampiyonları.

Advertorial

Bu sayımızda Subaru XV’yi ve Japon markanın EyeSight kapsamında yer alan gelişmiş elektronik sürüş destek sistemlerini tanıttık.

Kapak konusu

Bu ayki kapak konumuzu, Volkswagen markasının global anlamda en çok satan modeli olan Jetta’nın yeni jenerasyonu oluşturuyor. NAIAS 2018 kapsamında Detroit’te tanıtılan ve şimdilik sadece Kuzey Amerika pazarlarında satılacak olan yeni Volkswagen Jetta 2018’in tüm detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Sabit sayfalar

e-otodergi’nin 100’üncü sayısından itibaren, editörlerimizden Emre Anamur’un her sayı için farklı bir içerikle hazırlayacağı üç yeni sabit sayfa e-otodergi’de yer almaya başladı. Bunlar: YouTube Otomobil Yayıncılık kanalı, rakamlarla otomotiv ve Instagram’da e-otodergi ve otomotiv hesapları. Bu sayfaları ilgiyle takip edeceğinizi düşünüyoruz.

Videolu test

e-otodergi’nin 113’üncü sayısında yeni Citroen C3 1.6 VTi EAT6 modelinin videolu testi yer alıyor.

Sürüş izlenimleri

e-otodergi 113 sayısında üç yeni modelin sürüş izlenimi var. Bunlar: Range Rover Velar, Renault Zoe ve Ford Kuga 1.5 TDCi Powershift.

Bir tık ötenizde

e-otodergi’nin 113’üncü sayısını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmek için www.e-otodergi.com sitemizi ziyaret ediniz.

Keyifli okumalar ve izlemeler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler