Salı, Mart 2, 2021
Ana Sayfa e-otodergi e-otodergi 110 yayına girdi

e-otodergi 110 yayına girdi

 

e-otodergi 110 olarak adlandırdığımız, Türkiye’nin ilk dijital otomobil dergisi e-otodergi’nin Ekim 2017 tarihli 110’uncu sayısı www.e-otodergi.com web sitesinde her zamanki gibi ücretsiz olarak yayına girdi. 70 pdf sayfalık (basılı dergilerdeki 140 sayfaya denk geliyor) e-otodergi 110 sayısında aşağıdaki konular yer alıyor.

Sabit sayfalar

e-otodergi’nin 100’üncü sayısından itibaren, editörlerimizden Emre Anamur’un her sayı için farklı bir içerikle hazırlayacağı üç yeni sabit sayfa e-otodergi’de yer almaya başladı. Bunlar: YouTube Otomobil Yayıncılık kanalı, rakamlarla otomotiv ve Instagram’da e-otodergi ve otomotiv hesapları. Bu sayfaları ilgiyle takip edeceğinizi düşünüyoruz.

Kapak konusu

Bu ayki kapak konumuzu, editörlerimizden Tarık Akagün’ün Korsika’da kullandığı Citroen C3 Aircross 1.2 PureTech modelinin ilk sürüş izlenimi oluşturuyor.

Haberler

e-otodergi’nin Ekim 2017 tarihli 110 sayısında yer alan haberler şunlar: Volkswagen Polo, Interbrand sıralamasında Honda, Alfa Romeo Stelvio, Jaguar F-Pace, Ferrari 812 Superfast, Toyota Auris Touring Sports Hybrid ve Eylül 2017 otomobil satışları.

İlk sürüşler

e-otodergi’nin 110’uncu sayısında, Ford Fiesta 1.0 EcoBoost, Honda Civic Type R, Mercedes-Benz E 180 Sedan AMG ve Nissan Qashqai 1.6 dCi X-Tronic modellerinin ilk sürüş yazıları yer alıyor.

Videolu test

e-otodergi 110 sayısında merakla beklenen bir otomobilin videolu testi yer alıyor: Hyundai IONIQ Hybrid.

Sürüş izlenimleri

e-otodergi 110 sayısında üç önemli modelin sürüş izlenimi yer alıyor. Bunlar: Nissan X-Trail 1.6 dCi X-Tronic, Peugeot 3008 1.2 PureTech EAT6 ve Ford Galaxy 2.0 TDCi PowerShift.

Bir tık ötenizde

e-otodergi’nin 110’uncu sayısını bilgisayarınıza indirmek için www.e-otodergi.com sitemizi ziyaret ediniz.

Keyifli okumalar ve izlemeler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler