Salı, Nisan 16, 2024
spot_img
Ana SayfaEkonomiDüşük taksitli, balon ödemeli Renault Plan hizmete girdi

Düşük taksitli, balon ödemeli Renault Plan hizmete girdi

Renault, Renault Finans markası adı altında müşterilerinin satış anında, yeni, yaratıcı ve farklı finansal çözümler ve kampanyalar ile müşterilerinin hızlı, kaliteli finansal hizmetlerden yararlanmasını sağlıyor. Renault Finans, OYAK ve RCI Banque’ın ortak kuruluşu olan ORFİN Finansman ile işbirliğinin bir ürünü. Renault Finans, Renault müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak Temmuz ayında Renault Plan adını verdiği yeni bir finansal ürünü sunmaya başlıyor.

Renault Plan, müşterinin araç kiralar gibi kolay ve klasik bir krediye göre çok düşük taksitlerle borcunu ödeyebildiği, vade sonunda ise kredi açılırken araç bedelinin yüzde 40’ı ile 55’i arasında müşteri özelinde belirlenen tutarlarda balon ödeme içeren Renault’a özel bir taşıt kredisi. Müşteri, vade sonunda kendisine sunulan üç seçenekten birisini seçebiliyor. Sık araç değiştiren bireysel müşterileri hedefleyen ürün, 12-36 aylık vadelerde sabit faiz oranıyla sunuluyor.

Ürünün müşteriye getirdiği avantajlar şöyle sıralanıyor: Düşük aylık ödemelerle araç sahibi olma olanağı, klasik bir krediye göre çok daha düşük taksit farkları ödeyerek daha üst modele veya versiyona sahip olma imkanı, müşterilerin daha sık araç yenileme olanağına sahip olarak teknolojik gelişmeleri takip edebilmesine imkan sağlama ve vade sonunda müşteriye sunulan üç farklı seçenekle o günkü şartlarına göre kendisine en uygun opsiyonu seçme imkanı. Müşterinin vade sonunda sahip olduğu opsiyonlar ise şunlar: Vade sonunda araç yenileme, krediyi uzatıp aracı kullanmaya devam etme, aracı yetkili satıcıya bırakıp krediyi kapama.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler