Pazartesi, Ocak 24, 2022
Ana SayfaAraç KiralamaDRD’den hemengazla.com bireysel uzun dönem kiralama

DRD’den hemengazla.com bireysel uzun dönem kiralama

Araç kiralama sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan DRD, kiralamada yeni bir dönem başlatıyor. Operasyonel kiralama sektöründe 15’inci yılını geride bırakan DRD, edindiği tecrübeyi yeni hizmeti “HemenGazla.com” ile bireysel tüketiciye sunuyor. Filo kiralamanın şirketlere getirdiği tüm avantajlardan bireysel kullanıcıların da faydalanmasını sağlayan ve yepyeni bir hizmet olan HemenGazla.com, tüketicilerin hayallerindeki otomobile çok daha kolay bir şekilde ve bütün risklerden arındırılmış bir şekilde kavuşmasına yardımcı oluyor. Bireyler internet üzerinden gerçekleştirilen işlemlerle, beğendikleri aracı seçip 3 aydan 24 aya kadar varan sürelerde kiralayabiliyorlar.

HemenGazla.com’un kiralama sektörünün yanı sıra, hem fikir hem de teknolojik alt yapısıyla Türkiye otomotiv pazarında da devrim niteliği taşıyan yenilikçi bir hizmet olduğunu belirten DRD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Aytekinhan Yıldırıcı, “Filo kiralama sektöründe 15’inci yılımızı geride bıraktık. Aradan geçen bu zaman zarfında Türkiye’nin en kârlı şirketlerinden biri olmayı başarırken; geçtiğimiz 3 yılda sadece filo araçları için yaptığımız yatırım miktarı 1 milyar TL’yi aştı. DRD olarak 1.2 milyar TL’ye erişen aktif toplamımız ve 21.000 adede ulaşan araç parkımız ile sektörün tamamı yerli sermayeli en büyük oyuncusu haline geldik. Her zaman öncü olmanın getirdiği sorumluluk bilinci ile operasyonel kiralamanın avantajlarını artık bireyler için de sunan bir hizmet arayışı sonucunda HemenGazla.com fikrini geliştirdik. Hemengazla.com ile artık bireyler de bakım, onarım, kasko, sigorta, MTV, ikame araç gibi maliyet ve zorluklarla uğraşmayarak araç sahibi olmanın yalnızca keyfini sürecek” dedi.

Basın toplantısında konuşan BankPozitif Genel Müdürü Kadir Çelik ise HemenGazla.com’un, geleneksel ürünlerin yanında yaratıcı ve müşteriye özel hizmetler sunan ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdüren BankPozitif’in teknolojik ve teknik alt yapı desteği ile sunduğu yeni bir üründür.  DRD ile Bank Pozitif işbirliğinde kurulmuş bir araç kiralama portalı olan HemenGazla.com web sitesi üzerinden DRD ile birlikte, Türkiye’nin ilk bireylere özel uzun dönem araç kiralama hizmetini vereceğiz” dedi.

http://www.hemengazla.com

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler