Salı, Temmuz 23, 2024
Ana SayfaHaber EkstraDFSK – BRC LPG işbirliği

DFSK – BRC LPG işbirliği

DFSK – BRC LPG işbirliği. DFSK – BRC  “Garanti Bozmayan” LPG dönüşümü işbirliği başladı. Bu dönüşümle birlikte DFSK binek modellerinde sunulan 7 yıl/150 bin kilometre ve ticari modellerinde sunulan 4 yıl/100 bin kilometre garantisi aynı şekilde devam edecek. Benzinli ticari ve binek modellerinde gerçekleştirilebilecek LPG dönüşümü, tamamen DFSK modellerine göre hazırlandı. LPG dönüşümünde ise BRC’nin en üst versiyon LPG kiti olan BRC Platinum kitleri kullanılıyor.

BRC markalı LPG montajı “0” Km veya 1 yıl / 20.000 kilometre altındaki araçlar için geçerli olmakla birlikte DFSK, üretici garantisi devam etmekte olan araçlar için de kompresyon testi yapılıp, anlaşmalı firmadan onay alınmasıyla bu araçları da iş birliği kapsamına dâhil ediyor.

DFSK müşterileri, LPG dönüşümü için SUV modeller Fengon 5 ve Fengon 500’ü tercih edebilecekler. Aynı zamanda markanın ticari araçları C31 ve C32’de de LPG dönüşümü yapılabilecek. DFSK LPG dönüşümleri, BRC’nin yetkili servislerinde gerçekleştirilecek ve DFSK müşterilerine yüzde 12,5’e varan fiyat avantajıyla sunulacak.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan “DFSK fiyat listesi” haberi için BURAYA, DFSK Türkiye internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

 

 

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler