Çarşamba, Kasım 29, 2023
spot_img
Ana SayfaHaber EkstraContinental, Euro 2012 ve Euro 2016 sponsoru oldu
spot_imgspot_imgspot_img

Continental, Euro 2012 ve Euro 2016 sponsoru oldu

Continental Lastikleri, Polonya ve Ukrayna’nın birlikte ev sahipliği yapacağı 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası (UEFA EURO 2012) ve Fransa’da düzenlenecek olan 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın (UEFA EURO 2016) resmi sponsoru oldu.

 

Sponsorluk desteği konusunda bir açıklamada bulunan Continental Lastik Bölümü Yönetim Kurulu Üyesi Nikolai Setzer; “Avusturya ve İsviçre’de düzenlenen UEFA Euro 2008’deki muhteşem deneyimin ardından, bu iki özel sponsorluk anlaşması ile kitleleri bir araya getiren futbola olan desteğimizi sürdürüyoruz. Dünyanın en önemli futbol turnuvalarında ortaya çıkan takım ruhu, tutku ve kalite gibi kavramlar Continental markasıyla birebir örtüşüyor. 1995 yılından bu yana spora verdiğimiz desteği sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

 

UEFA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein ise yaptığı açıklamada; “Continental’e tekrar hoş geldin diyebilmekten çok memnunuz. Continental uzun yıllardır futbolun aktif bir destekçisi. Continental gibi küresel, geniş tabana yayılmış ve güvenilir bir şirketin UEFA Euro 2012 ve 2016’ya sponsor olması UEFA için büyük bir değer teşkil ediyor” sözlerine yer verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

Kategoriler