Pazartesi, Ocak 24, 2022
Ana SayfaHaberlerBottari, Bridgestone ve Lassa satış noktalarında satışa sunuldu

Bottari, Bridgestone ve Lassa satış noktalarında satışa sunuldu

Türkiye’nin lider lastik üreticisi Brisa, iş zenginleştirme vizyonu doğrultusunda hayata geçirdiği yeni iş birliğiyle aksesuar sektörüne adım atıyor. Bu kapsamda İtalya’nın lider İtalyan otomobil aksesuarları markası Bottari ile distribütörlük anlaşması imzalayan Brisa, lastik dışındaki ürün yelpazesini genişleterek araç sahiplerine toplu çözüm önerileri sunuyor. Bottari markalı otomobil aksesuarları ve Yasibo marka araç bakım ürünleri Brisa güvencesiyle araç sahiplerine sunulacak.
İtalya’da otomobil, motosiklet ve bisiklet aksesuarları pazarının lider firması olan ve Avrupa’da birçok ülkede varlığını sürdüren Bottari S.P.A’nın ana markası olan Bottari, varılan işbirliği sonucunda Türkiye’de Brisa tarafından pazarlanmaya başladı. Söz konusu işbirliği ile Brisa’nın satış ve hizmet noktalarının daha geniş bir müşteri kitlesine hitap etmesi hedefleniyor. Akü şarj cihazından ön koltuk örtüsüne, güvenlik çekicinden üçgen reflektöre kadar geniş bir SOS malzemeleri yelpazesine sahip olan Bottari markası, sürücülere günlük yaşamda başlarına gelebilecek birçok aksiliğe karşı çözüm önerileri sunuyor. 2013 yılı itibariyle Brisa’nın distribütörlüğünü üstlendiği diğer araç aksesuarları arasında; Bottari S.P.A’nın Extra marka esnek kauçuk cam silecekleri ve Yasibo marka araç bakım ürünleri de yer alıyor.
Brisa’nın aksesuar sektörüne yönelik yeni girişimleri hakkında görüşlerini paylaşan Brisa Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Levent Akpulat, “Öncelikle Türkiye lastik pazarı lideri olmamıza rağmen; gerek OtoPratik Mağazaları ve Lastiğim noktalarında sunduğumuz detaylı oto bakım hizmetleriyle, gerekse lastik.com.tr, Lastik Oteli gibi araç sahiplerinin hayatını kolaylaştıran alternatif hizmetlerimiz ve sektördeki iş yelpazemizin zenginliğiyle,müşteri memnuniyetine odaklanan bir marka olduk. Bu atılımla, araç kullanıcılarının her ihtiyacını karşılayabileceği satışve hizmet noktaları yaratma hedefimize bir adım daha yaklaşmış olduk” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler