Pazartesi, Mayıs 25, 2020
Ana Sayfa Araç Kiralama Borusan Otomotiv Premium Kiralama hizmete girdi

Borusan Otomotiv Premium Kiralama hizmete girdi

1 Haziran 2013 tarihinde hizmete giren Borusan Otomotiv Premium Kiralama, Borusan Otomotiv Grubu’nun kalite standartları ve güvencesini, heyecan verici otomobillerle Premium Kiralama’da buluşturmayı hedefliyor. 2000 adede yaklaşan filosuyla Borusan Otomotiv Premium Kiralama, sadece Borusan Otomotiv’in temsil ettiği premium markaların kiralanmasına odaklanıyor ve Türkiye’de yeni bir iş modeline öncülük ediyor. Premium Kiralama hizmeti tüm Borusan Otomotiv yetkili satıcılarından alınabiliyor.
Borusan Otomotiv Premium Kiralama’da müşteriler, kiralama süresini, ihtiyaca göre 12 aydan 48 aya kadar belirleyebiliyorlar. Otomobilin motorlu taşıtlar vergisi, trafik sigortası, kaskosu, muayenesi ve diğer işlemleri Borusan Otomotiv Premium Kiralama tarafından takip ediliyor. Sistem dahilinde, en güncel ürün bilgilerine sahip satış danışmanları ile model, renk, donanım belirlenip test filosundan deneme sürüşü ile performans da deneyimlenebiliyor. Kaza, arıza gibi servis ihtiyaçlarında iş kaybı yaşanmması için, premium markalardan oluşan yedek otomobil havuzundan ikame otomobil tahsis ediliyor. Aracın tüm bakım ve onarımları Borusan Otomotiv yetkili servislerinde orijinal parça ve ekipmanlar kullanarak yapılıyor. Lastik seçimlerinde BMW AG yönlendirmeleri dikkate alınıyor. Yağ değişimleri, motor arızaları, lastik ve akü değişimleri gibi her türlü hizmet, kiralama süresince sağlanıyor, periyodik bakım ve onarım masrafları ödenmek zorunda kalınmıyor.
Premium Kiralama kullanıcıları, tüm ihtiyaçları için kendilerine özel 0850 252 4444 no’lu Premium Kiralama İletişim Merkezi ile acil durumlar için ise 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezine7/24 ulaşabiliyorlar. Borusan Otomotiv Premium Kiralama’nın web sitesi ise http://www.premiumkiralama.com/.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler