Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaHaberlerBMW M 50th Year M Edition paketleri

BMW M 50th Year M Edition paketleri

BMW M 50th Year M Edition paketleri tanıtıldı. BMW’nin 1972 yılında motor sporları için hayata geçirdiği M kanadı, 2022 yılı itibarı ile 50. Yılını kutluyor. BMW, bu özel yıldönümü için sınırlı sayıda 50th Year M Edition tasarım paketli otomobil üretti. Bu tasarım paketi sadece BMW 3 Serisi, yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé ve BMW 5 Serisi modellerinde sunuluyor.

BMW 320i Sedan 50th Year M Edition

BMW’nin en yeni tasarım dilinin öncü modeli konumunda bulunan BMW 3 Serisi, üç farklı tasarım paketine ek olarak sınırlı sayıda üretilen 50th Year M Edition ile daha fazla M ruhunu dışarıya yansıtıyor. Çamurluklarda yer alan M logolarına ek olarak otomobilin ön ve arka kaputu ile jantlarında 50’nci yıla özel hazırlanmış; kırmızı, mavi, beyaz renkleri barındıran BMW logosu ile dikkat çeken BMW 320i Sedan 50th Year M Edition, BMW Laserlight teknolojisi ile donatılmış BMW Individual Shadow farları, parlak siyah dış kaplamaları ve aynalarının yanı sıra 19 inç M Jantları ve M Sport fren diskleriyle fark yaratıyor.

Bunların dışında Adaptif M süspansiyon ve değişken spor direksiyon ile M Sport tasarımlı koltuklar da otomobilin sportifliğini pekiştiren donanımlar arasında. Performansla birlikte kaliteli ses sistemi seven sürücüler için BMW, 50th Year M Edition tasarım paketinde Harman Kardon ses sistemi de sunuluyor

Yeni BMW 420i Gran Coupé 50th Year M Edition

Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé  kullanışlılık ve sportif sürüş karakterini bir arada sunmayı hedefliyor. Beş kapılı bu otomobil, M’in 50. yılına özel olarak hazırlanan ve sınırlı sayıda Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé’de kullanılan 50th Year M Edition tasarım paketiyle dinamizmi daha da ileriye taşıyor. M jantlar, M Sport fren diskleri ve 50’nci yıla özel M logolarınınn yanı sıra parlak siyah dış japlamalar ve BMW Laserlight Individual Shadow farlar otomobilin dikkat çeken dış tasarım detayları arasında yer alıyor.

Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé 50th Year M Edition’ın etkileyici dış tasarımı, Adaptif M Süspansiyon ve M Sport Koltuklarla teknik açıdan da destekleniyor. Tüm bunlara ek olarak Harman Kardon Ses Sistemi, konfor erişim sistemi, kablosuz şarj ve bağlantı bistemi ile karbon fiber iç kaplama da tasarım paketinde sunulan özellikler arasında.

BMW 520i Sedan 50th Year M Edition

BMW 5 Serisi, dinamik tasarımıyla dikkat çeken bir üst düzey yönetici otomobili. BMW 5 Serisi Sedan, yeni tasarım paketiyle sportifliğe daha fazla vurgu yapıyor. M’in 50. yılına özel olarak hazırlanan ve sınırlı sayıda otomobilin sahip olacağı 50th Year M Edition tasarım paketiyle BMW 5 Serisi BMW Laserlight Individual Shadow farlar, 50’nci yıl özel M logo, 19 inç M jantlar, M spoyler, M Sport fren diskleri ve parlak siyah dış kaplama detaylarıyla standart modelden ayrışıyor. M çok fonksiyonlu koltuklar, M Sport süspansiyon, konfor erişim sistemi, kablosuz şarj ve bağlantı sistemleri ile Harman Kardon Ses Sistemi BMW 520i Sedan 50th Year M Edition modelinin sunduğu diğer öne çıkan donanımlar arasında yer alıyor.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan BMW 420i Gran Coupe haberini okumak için BURAYA, BMW Türkiye internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

 

 

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler