Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaHaber EkstraBMW CE 02 tanıtıldı

BMW CE 02 tanıtıldı

BMW CE 02 tanıtıldı. BMW Motorrad’ın şehir içi kullanıma yönelik modeli BMW CE 02 tanıtıldı. Tamamen elektrikli yeni BMW CE 02 sıra dışı tasarımı, 90 km’ye varan menzili, hafif gövdesi ve geniş kişiselleştirme özellikleriyle Türkiye yollarıyla buluşmak için gün sayıyor. Erişilebilir fiyatlı bir araç olması hedeflenen BMW CE 02’nin önceliği genç kullanıcılar…

Yeni BMW CE 02, 11 kW/15 HP’lik güç çıkışına sahip motor seçeneğine sahip. 90 km’ye varan menziliyle şehir içi için uygun bir menzile sahip aracın maksimum hızı ise 95 km/h.BMW CE 02, sadece 132 kg ağırlığa sahip olan 11 kW’lik versiyonuna ek olarak 119 kg ağırlığında 4 kW’lik bir seçeneğe daha sahip.Yeni BMW CE 02, 750 mm yüksekliğe sahip selesi ve aynı zamanda eğlenceli yol tutuş özellikleri sunma iddiasında.Hidrolik sönümlemeli teleskopik çatal Yeni BMW CE 02’nin ön tekerleğinin en iyi derecede yola tutunmasını sağlarken, arkada tek taraflı amortisör kullanılıyor. Yeni BMW CE 02’nin güvenli duruşunu sağlayan fren sistemi ön tekerlekte ABS ile destekleniyor.

Yeni BMW CE 02 standart olarak 0.9 kW şarj ünitesiyle geliyor. Highline donanımında ise daha hızlı şarjı destekleyen 1.5 kW harici şarj cihazı kullanılıyor.

Elektrikli scooter ile elektrikli motosiklet arasında bir araç olan BMW CE 02’de Flow ve Surf sürüş modları var. Flow sürüş modu şehir içi trafiğinde en uygun kullanım ayarlarını sunarken, Surf ise dinamizmi beraberinde getiriyor. Opsiyonel olarak gelen Flash sürüş modu ise Highline donanımında sunuluyor ve BMW CE 02’nin sportif yönünü öne çıkarıyor.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan bir önceki BMW Motorrad haberine ulaşmak için BURAYA, BMW Motorrad Türkiye internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler