Cumartesi, Ekim 16, 2021
Ana SayfaAkaryakıtAytemiz Üçüncü Köprü yoluna iki benzinci açtı

Aytemiz Üçüncü Köprü yoluna iki benzinci açtı

Aytemiz Üçüncü Köprü yoluna iki benzinci yatırımını açıkladı. Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt şirketi Aytemiz, bugüne kadar Türkiye’de hayata geçirilen en büyük ulaşım projesi olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu güzergâhında gerçekleştirdiği iki yeni yatırımla istasyon ağını güçlendirmeye devam ediyor. Aytemiz’in örnek istasyon olarak tanımladığı ve gelecek dönemde diğer istasyonlarına da uygulayacağı yeni kurumsal kimliğini yansıtan ilk iki istasyonu olma özelliği taşıyan bu yatırımlar, bölgeden geçecek araçların ve sürücülerin ihtiyaçlarına 7 gün 24 saat boyunca cevap verecek.

Aytemiz Üçüncü Köprü yoluna iki benzinci açarak İstanbul’daki toplam istasyon sayısını 37’ye çıkarmış oldu. Kuzey Çevre Otoyolu’nun hem doğu hem de batı istikametinde yer alacak şekilde hizmete açan Aytemiz, her biri 6000 metrekare genişliğindeki bu noktalarda ağır, ticari ve binek araçlar için iki ayrı satış ve servis alanı yarattı.

Gerçekleştirilen açılış töreninde konuşan Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke, her iki yeni istasyonun yatırım süreçlerinin tamamlandığını belirterek, hem Anadolu-Avrupa hem de Avrupa-Anadolu güzergâhında müşterilerine hizmet vermeye hazır olduklarını söyledi. Kuzey Çevre Otoyolu üzerinde gerçekleştirdikleri yatırımın Aytemiz için büyük önem taşıdığını vurgulayan Ahmet Eke, “Bu yıl bizim için en önemli iki istasyon Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu üzerindeki bu yeni noktalarımız olacak. Bu yatırım ile birlikte İstanbul’da ki toplam istasyon sayımızı 37’ye çıkardık. Bu istasyonların en önemli özelliği ise içerisinde iki ayrı hizmet alanının yaratılmış olması. Her biri 6 bin metrekare genişliğinde olan istasyonlarımızda, iki ayrı satış ve servis alanı bulunuyor. Buralarda hem binek hem de ağır vasıtalara özel hizmet verilebilecek” diye konuştu.

Aytemiz Ücüncü Köprü Yoluna 2 benzinci

Kuzey Çevre Otoyolu’nun başlangıçta ağırlıklı olarak ticari araçlar tarafından kullanılacağına dikkat çeken Ahmet Eke, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Getirilen zorunluluktan dolayı ağırlıklı olarak tır, kamyon ve otobüsler bu yolu kullanacak. Bu sebeple normalden çok daha geniş tasarlanan bu istasyonlarımızda, daha iyi hizmet verebilmek adına, istasyon içerisinde iki ayrı ikmal noktası yarattık. İlerleyen dönemde inşası devam eden 3. Havalimanı’nın da tamamlanmasıyla birlikte, söz konusu güzergâhta binek araç sayısının büyük bir artış göstereceğini de biliyoruz. Ayrıca bu istasyonlarımızla birlikte market ve beraberinde istasyon içindeki yaşam alanlarımızı da değiştiriyoruz. Renkleri ve görselleriyle bunun ilk uygulamasını bu istasyonlarda hayata geçirdik. Her iki nokta da bizim açımızdan örnek istasyonları temsil ediyor. Bu iki noktada başlatacağımız pilot uygulamaları, daha sonra diğer istasyonlarımıza da taşıyacağız. Ayrıca açılışa özel olarak bu istasyonları ziyaret edecek müşterilerimiz sürpriz indirimlerden faydalanma imkânı da yakalayacak.”

Aytemiz Üçüncü Köprü yoluna iki benzinci açarak bu yeni yolda önemli bir açığı da kapatmış oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler