Cuma, Aralık 8, 2023
spot_img
Ana SayfaFuarAutoshow 2021 Mobility başlıyor
spot_imgspot_imgspot_img

Autoshow 2021 Mobility başlıyor

Autoshow 2021 Mobility, 14 Eylül 2021 günü internet ortamında, online olarak başlıyor. Uzun yıllar boyunca Autoshow İstanbul olarak anılan fuar, en son 2017 yılında fiziki olarak kapılarını açmıştı. 2021 yılı içinse adı dünyadaki birçok fuarda olduğu gibi adına “mobility” ibaresi eklenen fuar, bundan dolayı daha kapsayıcı bir isme kavuşmuş. 13 Eylül’de basın mensupları, 14 Eylül’de ise tüm otomotiv tutkunları ile buluşacak ilk dijital fuar, 26 Eylül tarihine kadar devam edecek.

ODD tarafından düzenlenen ilk dijital Autoshow olma özelliğine sahip olacak organizasyonda katılımcı her marka; sanal gezinti için boyutlandırılmış özel stant alanını tasarlamış durumda. Panaromik görüntüleme teknolojisi ile oldukça zengin bir dijital fuar içeriğine ulaşabilecek ziyaretçiler, markaların satış temsilcileriyle canlı görüşürken ürünler ve finansman imkanları hakkında detaylı bilgi alabilecekler.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan ODD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bilaloğlu‘’ Autoshow’u bu yıl çağımızın ihtiyaç ve teknolojilerine adapte ederek, Türkiye’nin ilk dijital Autoshow’u olarak “Mobilite” teması ile 14-26 Eylül tarihlerinde ziyaretçileriyle buluşturuyoruz.  Çok sayıda otomotiv markasını bir araya getirecek ve dünyadan herkesin erişimine açık olacak bu dijital platformun ülkemiz otomotiv sektörünün tanıtımına katkıda bulunacağına inanıyoruz. Bildiğiniz üzere Otomotiv sektörü çok önemli bir değişim ve dönüşümün içerisinden geçiyor. Bu noktada teknolojik gelişmelerin ülkemize getirilebilmesi ve yatırımların artırılması için gerekli alt yapı hazırlıklarının tamamlanması yönünde kamunun da katkısı ve desteği büyük önem arz ediyor.’’ dedi.

ODD Genel Koordinatörü Dr. Hayri Erce ise ‘’Bir buçuk yılı aşkın süredir markalarımız, ajanslarımız ve destekçilerimizle beraber çok yoğun bir hazırlık sürecinden geçtik. Öncelikle emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. 13 Eylül’de siz değerli basın mensuplarının, 14-26 Eylül tarihlerinde ise tüm otomotiv tutkunlarının ziyaretine açılacak Autoshow 2021 Mobility fuarı bu yılın en iddialı dijital organizasyonu olacak.  Mekân ve zaman sınırını ortadan kaldıran dijital Autoshow fuarı, tüm ziyaretçilerin istedikleri zaman istedikleri yerden ulaşabilecekleri ve çok değerli markaları bir arada görmenin yanı sıra heyecana ortak olabilecekleri bir platform sunuyor.’’ şeklinde konuştu.

Dijital Autoshow 2021 fuarına https://www.autoshowodd.com/  adresinden ulaşabilirsiniz.

Kategoriler