Pazartesi, Ocak 24, 2022
Ana SayfaDiğerauto motor & sport tekrar Türkiye'de

auto motor & sport tekrar Türkiye’de

Bir süredir Türk otomobil severlerden uzak kalan auto motor & sport dergisi, Focus Pokus Medya bünyesinde tekrar Türkiye’de. 1 Mart itibarı ile bayilerde olacak auto motor & sport dergisinin yayın yönetmenliğini yaklaşık 20 yıldır otomobil dergiciliği ve televizyon programı yapan Yaman Yılmaz ve otomotiv gazeteciliğinde en önemli global ödüllerden biri olan Engine Of The Year’ın Türkiye jürisi, gazeteci Volkan Demirkuşak paylaşırken, Türkiye’de otomobil dergiciliği deyince akla gelen en önemli isimlerden Mert Yılmaz da yazıişleri müdürü olarak görev alacak.
4 kez Türkiye Ralli Şampiyonu olan Yağız Avcı özel testleri yapacakken, derginin editör kadrosunda; Yiğit Top, Rüveyda Yavuz, Özerk Ihlamur, Aras Dinçer, Savaşkan İskefli ve sürpriz isimlerin bulunacağı belirtiliyor.
1 Mart tarihinde bayilerde olacak auto motor & sport dergisinin fiyatı 9 TL ve ilk sayısında BMW i8 testi, Hyundai i20-Opel Corsa-Peugeot 208-VW Polo-Ford Fiesta karşılaştırması ve Yağız Avcı pilotajında Porsche 911 Carrera 4S sürüş izlenimi gibi konular yer alıyor.
auto motor & sport dergisine hoş geldin, meslektaşlarımıza ise başarılar diyoruz. Auto-motor-sport_Turkiye_kapak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler