Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaHaber Ekstra55’inci Premio Ankara’da açıldı

55’inci Premio Ankara’da açıldı

Goodyear Lastikleri T.A.Ş.’nin tescilli lastik ve servis markası Premio, 55’inci mağazasını 21 Ekim 2011’de Ankara’da hizmete sundu. Tüketicilerine lastik değişiminden akü değişimine, yağ değişiminden jant ihtiyacına, fren bakımından periyodik bakıma kadar çok çeşitli ürün ve hizmetler sunan Premio’nun Ankara’daki yedinci mağazası, Technocar tarafından Cepa açık otopark altında açıldı.

Goodyear Türkiye Genel Müdürü Andreas Niegsch yaptığı konuşmada pazar trendlerinin önünde yer almanın, pazara daha yakın olup iş ortakları ve onların müşterileri için neyin önemli olduğunu iyice anlamaktan geçtiğinin altını çizdi. Niegsch, “Bu sebeple, biz Goodyear’da sadece ürün gelişimine değil, ilk önce pazardaki trendleri anlamak için pazar bilgisine ve satış takımımıza yatırım yapıyoruz. Bulgularımız; pazarda daralmaların yaşandığı dönemlerde Türkiye’de premium ürün grubunun daha az etkilendiğini göstermektedir. Bununla birlikte; premium marka tüketicileri, araçlarının tüm bakımı için yaşadıkları ya da çalıştıkları mevkilere yakın, daha hızlı ve maliyet açısından rekabetçi çözümler arıyorlar. Goodyear; bu ihtiyacı karşılamak için 2007 yılında Türkiye’de Premio konseptini sundu. Bu yeni konseptle, premium müşterilerimize, gerekli ürün, marka ve hizmet yelpazesini sunuyoruz” dedi.

Premio’nun 55’inci mağaza açılışında Technocar adına söz alan Burçin Ünal ise konuşmasında “Goodyear’dan aldığımız güç ve destekle Ankara’da büyümekten mutluluk duyuyoruz. Premio Mağazaları’nın kurumsal kalite anlayışıyla verdiğimiz servis ve hizmet kapsamı genişlerken, Cepa’daki yeni adresimizde müşterilerimize en iyi hizmeti sunacağımıza inanıyorum” dedi.

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler