Opel Opis Ankara Batıpark’ta açıldı

1996’dan beri Ankara’da İskitler bölgesinde faaliyet gösteren Opel Opis, Batıpark İş Merkezi’nde yer alan yeni plazasında hizmete başladı. 22 Eylül’de gerçekleşen Opel Opis Satış ve Servis Tesisi’nin açılış törenine, Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik, Opel Opis Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sönmez ve geniş bir davetli kitlesi katıldı. Açılışta bir konuşma yapan Opel Türkiye Genel Müdürü Keklik “Opel Türkiye, ülke geneline yayılmış 70′ye yakın noktada satış ve satış sonrası hizmetleri sunuyor. Bu hizmetler kapsamında çağın gereklerine uygun yepyeni tesisleri hizmete açıyoruz. Faaliyete başlayan bu yeni tesisimizle hizmet kalite standartlarımızı daha da yükseltiyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yatırımları yapan, otomotiv sektöründe uzun yıllarını vermiş olan Osman Sönmez’i kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Toplam 60.000 metrekare üzerine kurulu olan Opel Opis, Batıpark’ta 900 metrekarelik showroom, 1200 metrekarelik servis müşteri bekleme alanı, 10.000 metrekarelik ikinci el satış showroom’u ve 5000 metrekarelik servis alanı olmak üzere toplam 25.000 metrekarelik bir alanda hizmet veriyor. Opis, Ankara’nın en büyük servis ve satış hizmetini sunuyor. Kurulduğu günden bugüne 50.000 adetlik satış rakamına ulaşan ve yılda 25.000′in üzerinde araca satış sonrası hizmeti veren Opis, müşteri talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere açılışını yaptığı modern tesisinde son teknoloji ürünü ekipmanlarla faaliyetlerine devam edecek. Türkiye’de ilk kez bir bayide, servis müşteri bekleme alanında bulunan 50 kişi kapasiteli cep sinemasıyla da bekleme anlarını keyifli bir uğraşla değerlendirme imkânı sunulacak. Bekleme alanında ayrıca çocuklar için özel bir alan ve akülü arabaları kullanma imkânı olacak.


Yazar: Emre Anamur Haber Tarihi: 23 Eylül 2012 Okuyucu Yorumu: 1


 

 


İlgili Haberler

Sosyal Medyada PaylaşOkuyucu Yorumları

  1. Mustafa Teke, 23 Eylül 2012 - 11:48

    Buraya 2 hafta önce araç tamiri için gitmiştim. Servis hizmeti gayet iyi, tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>